Kedimin Sırtında Kahverengi Kabuklanmalar Oldu

BeyazNilgun

Slm Arkadaşlar,2.5 aylık erkek kedimin sırtında kahverengi kabuklanmalar ve kabuklanan yerde tüy dökülmeleri oldu,ayrıca aynı yerde canlı,yürüyen bir pire gördüm kabuklanmanın üzerinde yürüyordu halbuki kesim hem iç hemde dış parazit aşısını daha 2 hafta önce oldu bu kabuklanma ve pire neden olur bilgisi olan cvp verebilirmi fotolarda var kabuklanma bölge

7 CEVAP

izmir_pet

Belki mantar falan olabilir, hrmen veterinere goturseniz cok iyi olur

aleynacamgoz

mantar gibi duruyor ve tüm belirtileri de mevcut mutlaka götürün çünkü çok hızlı ilerleyebilir. ve mantar inatçı bi hastalık cidden kolay kolay kurtulamiyosun:(

Cemrecookie

Egzama da olabilir

Uranus1

Mantara benziyor umarım bölgeseldir bölgesel değilse bile kedinizi çok sevmeyin mantar sporlarını ellerinizle yayabilirsiniz birde mantar insanada geçen bulaşıcı bir hastalıktır wood lambasıyla bakalıp mantar olup olmadığıda anlaşılır

Cemrecookie

Egzama da olabilir

Cemrecookie

Pardon iki kez göndermiş

LILI

mantar BİZDE BUNUNLA SAVAŞIYORUZ bağışıklığını güçlendirin acil ver tek başvurun