Kedim Kısırlastıma Amalyat Sonrası

Serkan8291

Cok asırı zayıfladı nedeni ne olabilir

7 CEVAP

Serkan8291

Neredeyse 2 yasında olan bir kızım 3 kilo 200 gramdan simdi 2 bucuk oldu kilosu

Serkan8291

Kısırlastıma 2 ay oldu ama asırı kilo kaybetti kilo almasını beklerken yas mamaya basladık lakin kilo almıyor

Anonymus552223

Paraziti falan olmasin?

izmir_pet

Yas mama ishal yapmiyo olabilir mi? Kuruya yonelin isterseniz biraz. Guzel icerkli bi mama verin. Ameliyattan sonra sorun var miydi? Vetinize sordunuz mu?

Serkan8291

İç paraziti yok düzenli oluyor asılları dıskısı normel ishal degil

Serkan8291

Amalyat cok güzel gecti sadece amalyattan sonra arka kısmında cok e olmustu ama sonra gecti simdi zayıfladı cok belli oluyor

izmir_pet

Bence mutlaka vetinize sorun. Birde vetmate uygulamasi var. Veterinere ucretsiz 2 soru sorabiliyosunuz. Ordan da sorabilirsiniz. Benimki gcen hafta ameliyat oldu, iki gun cok zayifti ama bir haftada bayagi bayagi sisman suan. Oncekinden bile kilolu. 2ay olmussa normal olamaz