Gece Maması

Kedinize siz yatmadan önce mama veriyor musunuz gece yesin diye? Birkaç kişiden bunun iyi bir şey olmadığını falan duydum ben ama hiçbir şekilde bir sebep bulamıyorum buna. Bi’ de mamasını koymazsam gece 3.30’da saçımı yola yola mama koydutturduğu için pek bilmiyorum...

6 CEVAP

izmir_pet

Ben mutlaka yatmadan hemen once veririm. Zaten artik odama gittigimiz an mama bekliyo:)) mutlaka o mamayi yiyip yatar yanima. Cok az bile olsa mutlaka veririm. Yararli zararli bilmiyorum ama biz boyle yapiyoruz

EsMaCaN

Benim kızım acıkınca gidip buzdolabını tırmalar uyanmazsam saçlarımı çeker uyandırıp buzdolabına götürür ve her sekilde veriyorum ben yani saate bakmıyorum pek bittikçe dolduruyorum.

Minnakpatipuki

Ben gece yatmadan once koyuyorum ya bende aynı sizin gibiyim. Gecenin bi körü uyandirmasin diye çok az bir miktar koyuyorum kabına. Benden önce uyanıp gidip biraz mama yiyip yataga geri geliyor. Ben uyanana kadar beraber uyuyoruz. Ben uyanincada kabına biraz daha taze mama koyuyorum geceden kalan varsa onları da yiyip bitiriyor boylece.

izmir_pet

Sadece gecen hafta ameliyattan onceki gece veremedim. Onda da tuhaf bakti mama aradi hep yatmadi. Cok uzuldu ve bende uzuldum. Aradi aradi bulamayinca yatti yanima:( o gun anladim ki artik alismis o mamayi ariyo. Yemesse ac yatmis gibi hissediyo

Gozdetemizel

Ben bittikce tamamliyorum.az az koyuyorum gece mamasiz birakmiyorum.bilemem iyi ya da kotu

Alicveben

Benimki çok az ve sık yiyor, buna rağmen ben bayatlamasını istemediğim için gece koymuyorum :)