Kısırlaştırma Hakkında

Alicveben

Meraba, kedim 9 aylık ve dişi. Kızgınlık dönemi bitti, bende kısırlaştırmak istiyorum. Sarıyer belediyesi bu işlemi ücretsiz yapıyormuş, sizce belediyelerde Kısırlaştırma işlemini yaptırmak güvenli mi? Veterinerlerde olduğu gibi Randevu almak gerekiyor mu? Yardımcı olursanız çok sevinirim :)

4 CEVAP

izmir_pet

Bence guvenli dgl. Her belediye bir olmaz ama bazen geri vermede sorun olabiliyo. Bazi sahipliyse asls yapmiyo. Bazi vetler de cok pis hijyenle alakasiz calisiyo falan. Ben guvenmiyorum acikcasi ama bilgisi olanlar varsa anlatir zaten

pinarsert

Ben Şanlıurfa'da belediyede yaptırdım. Bebeğim gayet sağlıklı hiç bir sorun çıkmadı 1,5 ay geride bıraktık. Bence gidip bir görüşün güven vermezse eğer yaptırmayın. Ama önyargılı olmamak gerek.

Alicveben

Teşekkür ederim tekrardan, en yakın zamanda gidip görüleceğim :)

Alicveben

Teşekkür ederim