Matisse Kedi Maması Kullanan Var Mı?

HuriyeAysu

matisse kedi maması aldım orijinal olup olmadığını kontrol etmek istiyorum görsel olarak atacağım mamanın resmini bu şekildemi oluyor internetten sipariş verdim

7 CEVAP

izmir_pet

Acik mi aldiniz netten acaba?

izmir_pet

Bi arkadas bugun bana matisse resmi atti sekil falan aynen boyle:D ama yinede o sekilde baska mama olabilir mi bilmiyorum

doren07

Profine' da aynı şekilde.

HuriyeAysu

yok paket aldım tabiki çok önceden refleks almıştım şekli falan aynıydı korktum çoğu mamanın şekli aynı sanırım :)

izmir_pet

Normal kendi paketiyle aldiysaniz bisey olmaz:)

izmir_pet

Bu arada reflex yavru mamasi tamamen ucgen ve daha minik minik. Diger reflexler genelde yuvarlak ortasi delik

HuriyeAysu

help me matisseciler :))