Ödül Maması Önerisi

Kedime ödül maması almak istiyorum önerisi olan varsa yazarsa sevinirim

16 CEVAP

kedipatisii

Gimcat stick tahilsiz kedi ödülü

Minnakpatipuki

Gimcat nutri pockets ı öneririm taneleri de küçük ve çok sert değil tavuklusunu ve somonlusunu cok sevdi kedim tavsiye ederim

Reflex nasıl peki ?

Suyanik

Ben reflex kullanıyorum tavşanlı ve kuzu etli çucuk ödül mamalarından. Daha paketi elimde gördüğünde çıldırıyor.

Berivanakar

Gimcat stick bayılıyorlar

Gozdetemizel

Ben gimcat kullaniyorum.ustunde turuncu kalp resmi var.hediye olarak gelmisti petlebi den ve cok sevdi.bende onu almaya devam ettim

Alicveben

Gim cat öneriyorum ben de :)

onurhhn

Ödül mamalarının içerikleri genellikle kötü. Gim cat te iyi sayılmaz. Diğerlerine göre biraz daha iyi sayılabilir.

guineapigela

Animonda veya reflex oneririm amaan hep kuru mama dersenizde benim yaptigim gibi yapip ciao marka fileto vb cesitleri olan kedi odul mamasindan verebilirsiniz

Busedndn

Gimcatin stick ödül mamaları (ben somonlusunu kullanıyorum çok seviyor) en iyisidir

LILI

animonda ve gimcat

Şuan reflex aldım umarim gelir bu hafta ici ve hep kuru mama veren biri degilim arada yogurt ve et veriyorum haslanmis ve içine bazen kanlı ishal şeklinde oldunu gördüm de patates koyuyorum kaynatıp bilendirdan geçiriyorum yaş mamayı genelde evde kendim yapmaya çalışıyorum çünkü daha çok seviyor oğlum

LIGHTNING

Ben Gİmcat tahılsız kümes hayvanlı çubuk veriyorum ara sıra konuşuyor resmen yerken nasıl lezzetliyse, faydalı mı değilmi tartışılır ama seviyor

Feyzaaa555

Gimcat stik ve tabletlerini kullaniyorum ödül olarak cok seviyor bayilarak yiyor . Reflex stikte hediye olarak gelmisti onuda denedim fakat gimcat a göre daha sert yemekte güçlük çekiyor gimcati daha begenerek yiyor

Ayse_naz_G

gimcat