Matisse Mama İzmir..?

izmir_pet

İzmirde bildiginiz, matisse mama satan petshop var mi?

7 CEVAP

fabyanenst

@LadyAndCat toplu almak istemiyorum ve izmir içi oldugu zaman cogu servis yapıyor kolayıma geliyor internetten adam kargoya vericekte edicekte takip edicemde uzun iş izmir içi bir telefonda kapıya kadar getiriyorlar o yüzden istiyorum kedimin ne zaman mamasını bitireceğini hesaplamak yerine pratik yöntemler istiyoruz..

izmir_pet

Guncel..

izmir_pet

fabyanenst

Buldunuz mu izmir_pet hanım?

LadyAndCat

Neden internetten sipariş etmiyorsunuz? Bir miktar daha uygun bile olabilir.

LadyAndCat

İnternetten çevrenizdeki petshopları araştırıp tek tek sorabilirsiniz açıkçası. Hesaplama yapmak çok zor değil.
1,5 kiloluk mamayı 1 ayda yiyorlar.
Aradığınızı bulmanız umuduyla.

ozzy35

var bornova expresspet