Bonacibo?

berke690

BonaCibo mama kötü mü arkadaşlar?Kedisene veren var mı?Alınabilir mi?

10 CEVAP

kedipatisii

Orijen acana n&d alacak durumunuz yoksa bence matisse sanabelle profine ve prochoiceye bakın. Bonocibo iyi bir mama değil. Onları alacak durumunuz yoksa tercih edilebilinir. Sokaktaki canlilar için alabilirsiniz ama.

Herkese merhaba.Bonacibo veterinerimizin bize ilettiği bilgi doğrultusunda,sözedildildiği gibi kötü bir mama asla değildir.Sadece evde baktığımız kediler için, tüy bakımı ve içerik olarak yetersiz kalabilmekteymiş.Ancak sokakta baktığımız canlar için kalite ve fiyat açısından en uygun kuru mama denilebilir.Whiskas da bulunan tuz fazlalığı böbrek fonksiyonlarını bozabilen ve içerik açısından oldukça olumsuzluk içeren bir mama ne yazık ki.Bonacibo bu olumsuzluğu taşımamaktadir.Nacizane fikrim evdeki canınızı maddi durumunuza uygun olan farklı bir marka mama ile besleyebilirsiniz.Sokaktaki canlara ise bu mamayı rahatlıkla verebilirsiniz.

kedipatisii

Kötü olduğunu söylüyorlar. Sokaktaki canlılara veriyordum ben aslında ki evde baktığı canlıya veren insanlarda oldukça fazla. Açıkçası sokaktaki canlilara verecekseniz cöpten yemek yemelerinden daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Heathcliff

Orijen Acana Nd alacak durumunuz yoksa alın ben 1 senedir kedimi bu mamayla besliyorum ciddi bir problem yaşamadım.

Heathcliff

Matisse,Prochoice veya Profine da Bonacibo yla aradaki fiyat farkını hak edecek ne içerik var ?@kedipatisii

minnoskoss_123

Bonacibo whiskhasa eş değer bir mamadır. Asla kimse kullanarak dostunun ömrünü azaltmasın!

Heathcliff

@nalansimsek1973 kesinlikle herkese anlatmak istediğim bu yeterli değil ama takviyelerle kullanılabilir bir mama

kedipatisii

Dediğim mamalar bonocibo'dan kat kat iyi mamalar. Sanabelle tahılsız bir mama en başta. İçerigini okuyarak farklarını öğrenebilirsiniz. Bonocibo'nun yavru kedi maması iki kilo 25 lira iken sanabelle'nin 85 lira civarı. İçerik olarak bir tutamazsınız ki değil zaten. Kime sorarsanız söyler bunu.

kedipatisii

Ki ben alınmaz demedim. Evdeki kediler için uygun değil sokak kedileri için alınabilinir. Soru sahibi hangi kediler için alacağını söylemediği için bonociboya kadar birsürü kaliteli mama var daha.

LILI

Kötü Bir MAMA ! durumunuz iyi değilse alabilirsiniz fakat N&D Hills Proplan varken saçmalık olur