Burun Sorunsali

Gozdetemizel

benim minik kuzunun burnu 2 gundur cok islak ve soguk.ya da bana oyle geliyor bilemedim.ancak yatagin icine girince isiniyo ve kuruyo.soguk ve islak burun saglikli kediye isaret etse de sanki 3 aydir hic bukdr soguk degildi gibi ve supheye dusurdu beni.yemesinde kudurmasinda hareketlerinde hicbi problem yok.

1 CEVAP

SapsikKedi

Benim 4 yıl önce bir iran kedim vardı çok tatlıydı burnu sizinki gibi çok soğuktu biz anlayamadık yeni kedimde normal veterinize gidebilirsiniz. Geçmiş olsun