Kedim Oturma Odasındaki Yatağın Altına Kaçıyor

SapsikKedi

1 yaşındaki dişi Tuxedo (Smokin) Sapşiğim salona çoktan alıştı oturma odamızda yatağın altına kaçıyor Salonda daha çok kişi oturuyoruz aramıza giriyor otuma odasında az kişi oturuyoruz yine kaçıyor

6 CEVAP

SapsikKedi

Salonda normal duruyor şu an yine seviyorum az önce ödül mamasını oturma odasında verdik yedi sonra yatağın altına kaçtı sonra pencere mermeri çıktı (normal huyu) ne yapmalıyım?

SapsikKedi

Salonda normal duruyor şu an yine seviyorum az önce ödül mamasını oturma odasında verdik yedi sonra yatağın altına kaçtı sonra pencere mermeri çıktı (normal huyu) ne yapmalıyım?

SapsikKedi

Pardon iki tane gitmiş

SapsikKedi

Lütfen cevap verin

Heathcliff

Kediler böyledir bir orda bir burada çıkabildikleri girebildikleri her yere girer çıkarlar pek sebep aramamak lazım

SapsikKedi

Cevap için teşekkür