Uygun Fiyatlı Yaş Mama Tavsiyesi?

kedipatisii

Merhaba uygun fiyatlı ve iyi içerikli yaş mama tavsiyeleriniz var ise alabilirim. Ben uygun fiyat olarak matisse'nin bu yaş mamasını buldum 6 tanesi 23 lira. Kullanan var mı acaba daha önceden? Birde yaş mamalarda yavru yetişkin fark ediyor mu?

5 CEVAP

LILI

YAVRU YETİŞKİN FARK ETMİYOR Tanıdığım veterinerler fark etmediğini söylüyorlar bende karışık veriyorum yavru yetişkin yaş mama ama kuru mamada geçerli değil.

LILI

pardon 2 tane gitmiş gimcat öneririm yaş mama

Gozdetemizel

Ben purina fancy feast ocean whitefish veriyorum yavru kediler icin olanini.Turkiyedeki fiyatini bilemiyorum ama 85 gramlik konservesini 7-8 lira civarina aliyoruz burda.severek yiyo

LILI

YAVRU YETİŞKİN FARK ETMİYOR Tanıdığım veterinerler fark etmediğini söylüyorlar bende karışık veriyorum yavru yetişkin yaş mama ama kuru mamada geçerli değil.

kedipatisii

Gimcat pahalı ya