Sokak Kedileri İcin Uygun Fiyatlı Fakat Çokta Zararı Olmayacak Mama Markası Önerisine İhtiyacım Var.

buzecetin

Sokak kedilerine doyurucu, zararı dokunmayacak uygun fiyatlı mama arıyorum

4 CEVAP

izmir_pet

En uygun ve en zararsiz reflextir. Kg 10tlcivarina geliyo cuvalla. Daha ucuzlari enjoy trendline vs var ama cok guvenilir mamalar dgl tabi. En guzeli reflex sokaktakiler icin:)

zuhall

Prochoice olabilir. Kgi 15tl civarina geliyor. Sokaktaki kediler icin market mamalarindan cok daha iyidir.

izmir_pet

Reflex ve prochoice arasinda pek fark yok fiyati disinda:) isterseniz karsilastirin bi ama cok farkli bissy dgl:)

LILI

bonacibo ile reflex