Kedimin Burnunda Yara Çıktı

RabiaAksoyYY

Merhaba 4,5 aylık erkek bir kedim var.Birkaç gündür dışkısı her zaman olduğundan daha yumuşak ara ara da ishal,bunların yani sıra burnu akıyor çok nadir olacak şekilde hapşırıyor. Bugün de burnunun çevresinde çok ufak bir yara tespit ettik.Arkadaşlar ancak pazartesi veterinere gidebileceğim,daha önce bunları yaşamış birileri var mı?

2 CEVAP

İshali için yoğurt suyu verebilirsiniz. Sanırım biraz üşütmüş ve bundan dolayı bu sıkıntıları yaşıyor.

ozseda

Ishal icin yogurt vb süt urunleri bazen de tabloyu agirlastirabiliyor bence.. yine de siz bilirsiniz