Kedim Enfeksiyon Kaptı Yemek Yemiyor Ne Yedirebilirim?

hilalyln

Kedim iki gündür yemek yemiyor sürekli kusuyor ve kusmugu köpük şeklinde geliyor bugün veterinere götürdüm ciddi bir enfeksiyon dedi ignelerini yaptı kedime bu durumda ne yedirebilirim kendisi yemiyor ne şekilde besleyebilirim? Lütfen acil cevap verebilirmisiniz.

1 CEVAP

SEYMADUMAN

mamasını su ile ıslatıp yaş mama gibi verebilrsiniz yada yaş mamalar vitamin açısından güzel onlardan alıp biraz verebilirsin. biz tavuk suyu kaynatıp içine ekmek doğrayıp veriyorduk çok iştahla yiyordu