Sedapet Süresi

gizoz063

Merhabalar 1,5 yaşındaki kedime saat 10da verdim sedapetten 1ml sedapet. Kaç saat sonra geçer etkisi bi deneyimi olan var mı?

3 CEVAP

smgbkrccc

Bende aynı şekilde vermiştim 3 buçuk-4 saat yolculuk yaptım, eve geldiğimde herhangi bir sorunu olmadan koşup oynuyordu, sadece daha sakindi onu da başka bir eve geldiği için olduğunu düşünüyorum çekingendi yani

smgbkrccc

Ve yeni aldıysanız acaba ne kadara aldınız? Ben iki hafta önce aldım ve parası biraz pahalı geldi açıkçası

gizoz063

Ben 80tl ye aldım evet pahalı ama uzun süre kullanılıyor