Kedim Pencerenin Mermerine Çıkıyor

SapsikKedi

Kedim Pencerenin mermerine çıkıyor. Dışarıyı izliyor Ama kışırlastırıldı neden? Ne yapabilirim?

11 CEVAP

sevvalguralp

Dışarıyı izlemek istiyordur nerdeyse tüm kediler böyle yapıyor neden vazgeçirmek istiyosunuz

SapsikKedi

Üzgünüm eklemeyi unutmuşum Cam kapalıyken yapıyor cam açıkken
Yapmıyor. teşekürler ve geçmiş olsun

wintercatt

Aynen bunu bütün kediler yapar. Cherry de kısır ama her gün cama çıkar dışarı bakar, kuşları izler seslenir vs. Cam açık olmadığı sürece korkulacak bir şey yok.

Gozdetemizel

Koca bahce kapisi butungun acik ama limon kapi telinin en tepesine cikip disariyi izler.yatakodasinin caminin onune sepet koyduk oraya bayiliyo.kediler yuksekten biseyler izlemeyi sever,yerdeki yataginda yatmazda kanepede sandalyede yatar cunki yuksekte guvende hissedermis.camlara asilan hamaklardan alsaniza keyif yapsin :)

Pmydn

Kediler meraklı hayvanlar bu problem değilki çıkıp izlesin benim kedimde aynısını yapıyor sıcacık cam balkon kuşları izliyor bu bi problem mi? Hayır değil!!

SapsikKedi

Kedimiz (Tuxedo Smokin dişi 1 yaşında) sahiplendiğimiz gün yavrularıda sahiplendilirmiş

Erlsri

Hava almak için çıkıyor olabilir dikkat edin benim kedim kedim dışarıyı izlerken 1.kattan düşmüştü

SapsikKedi

Yine çıktı cam kapalı Sadece izliyor gibi

SapsikKedi

*benim kedim Tuxedo (Smokin) cinsi yani en zeki kedi camı açmasından korkuyorum, çok kolay açılıyor cam ve teşekkürler. yalan habermiş

SapsikKedi

Birde bizim mermer buz gibi dışarıdan buz tuttuğu oluyor

LILI

battaniye koyun