Kedimin Kulağına Ne Oldu?

kedos

Bi kaç saat önce beslemeye gittim ve severken kulağını fark ettim. Yakın zamanda bi hastalık atlattı..ağzından burnundan enfeksiyon akıyordu.. kurtuldu çok şükür ama kulağı böyle olmuş bu sefer de..veterinere pazartesi gidebilirim acil bi şey mi,bilgisi olan var mı?

3 CEVAP

Hastalıktan çok kir gibi görünüyor. Fotoğraftan dolayı seçemiyor olabilirim.

aleynacamgoz

Kulağında bi enfeksiyon olabilir benim kedimde de buna benzer bi şey olmuştu kulağı ağrıyordu hatta arada büküyordu kulağını. O enfeksiyon da bu şekilde dışarı atıyor içerdikleri kirleri vs mutlaka bi doktora gösterin geçmiş olsun

kedos

Bugün baktım epey azalmıştı. Heralde enfeksiyon atmış. Kaşıntısı da yoktu.. teşekkür ederim bilgilerinizi paylaştığınız için.