Acillll?

Sudeg

Kedimin poposundan kan gibi ama hafif kahverengi kirmizimsi bir sivi gliyo ve kedim onu yalıyo.ve ishal.hafta sonu die veterinere gidemiyorum sebebi ve tedavisi hakkinda bilgisi olanlar acil yazabilir mi lutdn

4 CEVAP

Heathcliff

Ciddi bir duruma benziyor veterinere gidemeseniz de telefonla arayıp Pazartesine kadar yapabilecekleriniz hakkında bilgi alın.

Berivanakar

Bulynduğunuz şehirde hayvan hastanesi varsa gidebilirsiniz haftasonlarıda açıl iç parazit olabilir

FeyzaBeyza

Kac aylık ona göre tedavi yöntemleri değişebiliyor. Benim kedim 1.5 aylıkken böyle bir olay olmuştu.

Sudeg

4 aylik