Mrb. Kedime Bizim Gibi Giysi Giydirsem Ne Olur Kiyafet Giymeyi Sever Mi Sizce???

simge

Lutfen yardimci olun.

11 CEVAP

Yumak96

Kediler yalanmak ister, kıyafet onu felçmiş gibi hissettirir köpekmis gibi davranmaya kalkmayın bence onların vücut içi sıcaklıkları yüksektir bir evde gayet iyi ısınabilir ısısını koruyabilir, Allah sokaktakileri korusun.

Mihov

İstediği gibi kaşınamaz, istediği gibi yürüyemez kasılır kalır. Sırf görsel güzellik için kıyafet giydirmeyi doğru bulmuyorum ki onlar da kıyafetlerden hoşlanmıyorlar zaten. Siz evde yokken hoplayıp zıpladığında biryere takılıp kalsa yapabileceği birşey olmaz her türlü sıkıntı.

ziyanim

Ama şu kış vaktinde onu daha da sıcak tutacak bir kıyafet bir hiçbir de fena olmaz? :)

seri04

Kediler kiyafet sevmez kendilerini icinde rahatsiz hisseder kendilerini o şekil güvende hissetmezler

ziyanim

Benim kedim bilakis kıyafetıını çok seviyor. (eğitim meselesi)

defne

Yani dışarı çıkardığında giydirebilirsin yada usudugunde

simge

Hmm.. tsk. Herkese :)))

Goodgod

Kendinin huyuna göre değişir bence mesela mochaya kırmızı papyonunu takiyim diye yanına gidince buna izin veriyor rahatsız olan bir kedi zaten hemen belli eder ona göre giydirin veya giydirmeyin kendiniz size soyleyecektir

simge

Tm herkese tsk. Ederim.. :)))

simge

Peki kimler kedilerin giysi giydiriyorlar bakalım yazın da görelim bakalım kimler giydiriyorlar...☺

Yumak96

Ben deniyorumda ne yapıp ne edip çıkarıyor ;)