Hangi İrk Bu Hayvan Sahiplenmek İstiyorum

Basbelasi

Bu hangi irk ve sahiplenmek istiyorum

23 CEVAP

Basbelasi

Cevremizde bu hayvanlrdan var ams

Basbelasi

Hangi tute bkmsm gerekiyo

LILI

nasıl birşey istiyorsun

Basbelasi

Kangal

Heathcliff

Pek tavsiye etmem fakat her gün 3-3,5 saat yürütürüm sosyalleştiririm diyorsan bakılabilir eğitimi de zor bir ırk değil ama dev bir ırk olduğundan mama masrafı hangi mamayı kullanırsan kullan baya maliyetli olacaktır.İlk köpek olarak Golden,Labrador,Cocker ırklarını öneririm biraz bekçilik ve koruma bekliyorsan Alman kurdu,Boxer,Malinois ırklarını öneririm Eğitimi konusunda kafa yorarım sabırlı olurum dersen Akita olabilir fakat bu ırklardan Cocker biraz daha az olmakla beraber her gün egzersize ihtiyaçları vardır bir Kangal-Husky kadar olmasa da günde en azından 1,5-2 saat yürüyüş ve oyun beklerler.Orta boy olsun aynı zamanda 1-1,5 saatlik egzersiz yetsin korumacılığı da olsun eğitimi konusunda sabırlı olurum kafa yorarım derseniz Shar Pei de olabilir.

LILI

Ayn KANGAL Zor olur bendede var zor bakımı Alman Çoban Köpeği olabilir Boxer olur Doberman olur Rottweiler olur

LILI

terrier olur jack russel olur

Basbelasi

Tesekurler arkadaslar