Kedimin Sırtındaki Yara Geçmiyor

puffy1

5 Ocak tarihinde kedim aşı oldu, sonraki hafta sırtında yara farkettik hemen veterinere götürdük , bize aşı sırasında hareket ettiği için yara oluştuğu söylendi, batikon ve merhem verdi . 1 hafta kullanmamıza rağmen geçmedi. Bugün tekrar götürdük antibiyotik sprey sıktı. Yara sebebi ve tedavisi nedir ? Bilen arkadaşlar yazsın lütfen

2 CEVAP

Başka bir veterinere daha götürüp teyit etmeniz en doğrusu. Buradan bir şey söylemek pek doğru olmayacaktır.

puffy1

Haklısınız,teşekkür ederim