Purina Yavru Kedi Maması

FeyzaBeyza

Yakın zamanlarda 5 aylık kedim için bu mamayı aldım. Fakat mama degiştirdiğim için mi acaba diye düşünsemde yemedi. Sizce bu mama nasıl? Kullanan varsa cevap verirse sevindirim.

8 CEVAP

ReisSmyr

Kedimi sahiplendiren kişi bu mamadan kullanıyordu ve ben sahiplendiğimde çok cansızdı . Açıkçası ben bu mamanın besleyici olduğunu düşünmüyorum. Market mamaları grubunun en kötüsü olabilir hatta.

mimimomo

valla ben bunu (ve goodies'i) bahcedekilere bile yediremedim (tavuk suyuna karistirarak bile olsa) : ( neden bilmem, kat'a yemiyolar.

Gozdetemizel

Bazi kediler tavuk yemiyo .bnmki purina kitten chow u yemisti.ama suan orijene donduk

Sarecansu

içeriğin resminide atar mısınız

Sarecansu

ve daha önceki mamanız neydi

Market mamasi almayın ya içinde ne olduğu belli değil zaten :/

LILI

KÖTÜ MAMA onun yerine purina proplan alın.

artemisluna

Kaliteli bir mama değil, market mamaları kedinizde böbrekler başta olmak üzere birçok hastalığa sebep olabilir. Mamadan ettiğiniz tasarrufu veteriner masraflarına harcarsınız, kedinizin çekeceği acı da cabası. Bütçenize göre matisse, sanabelle, nd gibi bir mama kullanmanız daha iyi olur.