Kediotu

kurban1525

Merhaba arkadaşlar, elinde kediotu olan atabilir mi? İlk defa kediotu aldım fakat kedim hiç ilgilenmiyor. Kediotu nasıl olmalı?

10 CEVAP

artemisluna

Olabilir sahtedir belki de, ya da belki bayattır. Bende ot olarak değil ama trixie kedi otu spreyi var. Oyuncaklara sıkıyorum bazen, kedim yerlerde yuvarlanıyor, kendinden geçiyor :)

Minnakpatipuki

Bende ot olarak aldım ilgilenmesini istediğim yerlere oyuncaklara sürdüm hiç ilgilenmedi moralim bozuldu hiç böyle hayal etmemistim. Kedi otlu oyuncakta aldım diş kaşıması icin onunla da muhattap bile olmadi. Kediden kediye değişiyor falan diyorlar ama ne biliyim bende anlamadim :(

artemisluna

Kedi otundan etkilenmelerinden sorumlu bir gen varmış. Yani kedinizde bu genden yoksa kedi otu üzerinde hiç bir etki göstermeyecektir.

artemisluna

Aynı markanın kedi otu 20 gr 20 tl imiş.

Minnakpatipuki

Benim aldığımın ismi bioline mis

Sarecansu

bazı kediler delirir kedi otuna bazılarının umrunda olmaz çokta şeyapmayın bu konuyu :)

Ayse_naz_G

şu anda neredeysen herşeyin çakması var olabilir :/

Sarecansu

öyle ağır bir kokusu olmuyor bizim oyuncak farenin içinde var ordan biliyorum

kurban1525

Anlıyorum ama ben otun fake olma ihtimali üzerinde durmuştum. Böyle bir ihtimal de yok mudur? Piyasada ne kadara satılıyor bu ot?

kurban1525

Belkide sevmediğindendir pek fakat bana görüntüsü de kekik gibi geldi ve hiç koku yok üzerinde. Acaba elinde olanlar nasıl bir kokusu oldugunu söyleyebilir mi?