Kısır Kediler İçin Alternatif Mama

nc234

iki tane kısırlaştırılmış siyam kedim var. kısırlaştırma sonrasında kısır kedi mamalarını yemeleri sıkıntı oldu. royal canin sterilized kullandım uzun süre. hills bonacibo sanabelle gibi farklı farklı denediğim kısır kedi mamalarını da pek sevmediler. kısır kedilere zarar vermeyecek başka hangi tür mamalar kullanabilirim?

6 CEVAP

Bende bugün kisirlastirdim proplan deniyorum suan begenmezse nd veya başka bir mama deniycem

Küçüklüğünden beri haşlanmış tavuk yiyor mamayi arada sırada canı istediğinde yediginden sevdimi sevmedimi bilemiyorum

izmir_pet

Matisse kisir mamasinin icerigi fiyatina gore cok iyi. Alabiliyorsaniz ND daha da iyi. Bonacibo en zararli mama. Rc proplan da kotu

ReisSmyr

Ben kedimin kısırlaştırma işleminden sonra Hills kullandım. Fakat bi süre sonra sıkıldı. Besleyici değeri güzel olduğu için bırakmak istemedim. Şuan Purina one ile Hills i karıştırıp veriyorum. Purina ya bayıldı. Tavsiye ederim.

nc234

teşekkürler arkadaşlar, kısır mamaları büyük bir ihtimalle yine yavan bulurlar heralde. onların haricinde kısır kedilerin yiyebileceği baska önerebileceğiniz mama türü olursa paylaşırsanız sevinirim

Faytekin

Naturea önerebilirim aylarca arastırmamdan sonra bu mamayı almaya karar verdim ve dogruda yapmışım, hem içerigi cok kaliteli hemde severek yiyorlar,protein ve karbonhidrat oranları cok dengeli ve bütün yaşam evreleri İcin gecerli, alternatif olarak Acana'yı da deneyebilirsiniz