Kedim İp Yuttu

Sevdakkus

Kedim bugün ip yuttu ağzından alamadım kaçtı sürekli birşey olurmu

14 CEVAP

FeyzaBeyza

Benim kedimde ip yutmuştu bir gün sonra dışkısıyla çıksa da arkasından ip sallanıyordu.Çıkarmakta zorlanınca veterinere götürdük. Veteriner eliyle kolaylıkla çıkardı.
Endişe etmeyin genellikle dışkısıyla çıkarırlar...

Eymentalay

Dışkısı poposunda takılabilir dikkat edin benim başıma bir iki defa geldi sizin çekip çıkarmanız gerekiyor eğer takılırsa

artemisluna

Büyük ihtimalle kendisi çıkaracaktır. Bir hafta içinde kusarak ya da dışkıyla çıkarmazsa veterinere götürürsünüz. Tabi sürekli kusma yemek yememe gibi belirtiler olursa bir haftayı beklemeyin.

artemisluna

Bir de ipin boyutu da önemli küçük ve ince bir ipse bir sorun olmaz genelde. Gerçi benim kedim eşofman ipi yuttu onda da bir sorun olmadı, şans işi biraz.

Sevdakkus

Çok uzum değil ama yün ip endişeleniyorum. Kusma falan olmazsa götürmeli miyim

artemisluna

Kedide bir anormallik yoksa gotürmeyin, ama dışkısını kontrol edin, kusarsa zaten görürsünüz.

Ayse_naz_G

kusup çıkarır veya dışkı yoluyla çıkarabilir çıkarmazsa veterinere danışın derim :)

onurhhn

Büyük ihtimal dışkı yoluyla çıkaracaktır. Çok uzun değilse ip ki değildir muhtemelen dışkı yoluyla atar.

LILI

bişiy olmaz

Cldkgkcs

Malt vermeniz işini kolaylaştırır. Tabi ki inşallah birşey olmasın isteriz ama burda yuttuğu ip yüzünden ameliyat olan bi bebek vardı çok iyi hatırlıyorum, arkasından bi kısmı çıkınca sahibi çekiyor yanlış söylemiyim bi sıkıntı oluyor bu yüzden öyle bir süreç geçirdiler. İştahını dışkısını kontrol ederek malt verin

Sevdakkus

Dışkısını yaptı fakat ipi göremedim. Ne yapmam gerekiypr

Gozdetemizel

Kac gun oldu ki bi doktora gidin belki cikaramiyodur minik

artemisluna

Valla benim kedim bir haftada çıkardı, sizin de çıkması birkaç gün sürebilir belki. Kusmuştu benimki ama.

Sevdakkus

Dün yuttu