Cama Yapışan Kedi Yatağı

artemisluna

Merhaba arkadaşlar sunny seat cama yapışan kedi yatağı kullanan var mı? Yorumlarda memnun olan da var vantuzları tutmuyor diyen de. Ya da sizlerin pencere önü için farklı ürün ya da fikir önerileriniz var mıdır?

10 CEVAP

Gozdetemizel

Biz bunun yerine baska bisey yaptik ama burdan resim atilmiyor sanirim

FeyzaBeyza

Bende kedime bundan alacaktım. Cunkü kedim pencereden disarıyı izlemeyi ve pencere kenarında uyumaya bayılır. Fakat urun yorumlarına baktığımda cama yapışan vantuz kısmının cok zayıf olduğunu soylenince vaz gectim.

FeyzaBeyza

Bu arada kedimin fotolarını begenirseniz sevinirim.

GULLUKAVAK

Resim atılıyor bende cam için almak istiyorum ama sağlam olmazda düşer d,iye endişe ediyorum lütfen sizde yollayın görelim

Gozdetemizel

@pinarsert @artemisluna
Profile ekledim resmi.baska turlu yapiliyo mu bilmiyorum.ordan bakabilirsiniz

Gozdetemizel

İste o isi nasil yaparsiniz bilmiyorum.biz altina raf tutan zimbirtilardan koyduk.pencerenin acilmayan kanadi varsa o tarafa sabitlenebilir heralde.bizde kalorifer olmadigindan heryere sepet sabitleyebiliyoruz :) kalorifer yataklarida var ama alcak kalir sanirim onlarla disariyi goremez

Gozdetemizel

Valla url girmek gerekiyo resim icin.ben camin onune ikea dan sepet aldim hasir.raf tutacaklariyla sabitledim icine minder koydum.hem yukardan bakiyo bahceye hem uyuyo orda.baya hosuna gitti.o vakumlu yapiskanlar tutmayabilir bisure sonra

pinarsert

hizliresim den gönderebilirsiniz ben de merak ettim

artemisluna

@gozdetemizel evet güzel olmuş, ben de aynı şekilde yapacağım sanırım, yalnız bizde kalorifer olduğundan duvara sabitleme imkanı yok maalesef, pencerenin pvc doğramalarına sabitlemeyi düşündüm.

artemisluna

Evet kalorifer yataklarından dışarısı görünmüyor, aynen açılmayan kanada yapacağım.