Hamile Kedi

Erlsri

Merhaba sokak hayvanları için yanıma kuru mama almıştım. Bi kaç kediye verdim ama sonra kalan mamayı hamile bi kedinin yediğini gördüm. Mama somonlu kısırlaştırılmış kedi mamasıydı bir sıkıntı olmaz dimi :D aklıma takıldı

2 CEVAP

artemisluna

Bir şey olmaz :) kısır kedi mamalarının yağ oranı ve kalsiyum magnezyum oranı düşük olur sadece zarar verecek bir durum yok yani.

Erlsri

Teşekkür ederim ben de öyle biliyordum ama yine de sormak istedim