Kedim Kısır Mı ?

Elifkarsak

Kedimi kısırlaştırmak için veterinet kliniğe götürdüm. Kısırlaştırma ameliyatı bittikten sonra Tek yumurtası içerde olduğunu söylediler tekrar kısırlaştırmak için aynı veterinere götürdüm bende tekrar kısırlaştırma ücreti aldılar. Daha sonra kedim cemo eve işemeye ve koku bırakmaya başladı hırçınlaştı başka bir veterinere götürdüğümde idrar tahlilinde böbreklerinde kum olduğunu söylediler ilaç ve mama önerdiler. Kedim her gün 3 kere koku bırakıyor. Kedim gerçekten kısırlaştırıldı mı bilmiyorum idrar testinden öğrenebilir miyim ve ya farklı bir test yapılmalı mı ?

3 CEVAP

artemisluna

Ameliyattan sonra hormonlar düzene girene kadar bir süre daha koku bırakması normal.

izmir_pet

Yarim ameliyat yaptiysa keske birdaya ayni yere guvenmeseydiniz. Ama yani ikinci ameliyattan sonrada yarim kalacak bisey olamaz. Hormonlarin duzene girmesi ve aliskanliklarini da geride birakabilmesi zaman alir

Sarecansu

nasıl yani yarı kısırlaştırma yaptılsr sizde oraya bidahamı götürdünüz?