Sokak Kedileri İcin Uygun Fiyatlı Mama Tavsiyesi?

Minnakpatipuki

Sokak kedileri icin uygun fiyatlı ve zararı olmayan bi mama tavsiye edebilirmisiniz. Jungle gordum bugün markette sizce nasıl bir mama ?

11 CEVAP

Minnakpatipuki

@izmir_pet Bende enjoyu dusundum bonocibo falan hic dusunmedim zararlı olduklarını biliyorum. Jungle da bugün markette gözüme çarptı ulaşmam kolay olur diye sorim demistim ama zaten yakın zamanda kendi kedime mama alcam onla beraber enjoy da alırım. Carrefour dan tekli pakette satılan sokak kedileri icin olan mamadan alıyorum tanesi 2 lira onun yerine büyük paket bi mama alsam daha ucuza gelir. Teşekkür ederim önerileriniz icin :)

izmir_pet

Proline de digerlerinden iyi ama reflexin bi alti ve her kedi sevmiyomus:)

Minnakpatipuki

Tamam teşekkür ederim enjoy nasıl sizce ? Bir de netteki açık mamalar guvenilirmidir ki hiç almadım ama açık olursa ayni fiyata daha kaliteli mama alabilirim diye dusundum ama bayat olurmu falan bilemedim kararsizim

izmir_pet

Petshoplar bile bayat mamalari karostirip satarken netten acik asla alinmaz. Hatta ben kuruyemiscide ccalismistim. Orada bile taze bayat bi karistiriyolar bi kavuurp pazarda ayak ustu satiyolar. Mamalari siz dusunun artik. Enjoy sokak kedileri icin hep aliyoruz sokakca:) yani uygun oldugindan sokaktakiler icin iyidir yine ac kalmalsrindan. Ama cok net zarari biseyini bilmiyorum ben aliyorum. Reflex o konuda neyin ne oldugu daha belli bi mama ve cuvalla 150-160tl civariydi en son. Enjoy da 90di suan ne kadar bilmiyorum

izmir_pet

Sunu soyliyim. Enjoy; mito micho bonacibodan daha iyidir. Onlar kadar net bilindik zarari yok en azindan

Mayis1

@Ayse_naz_G. Bütün mama soranlara mitoyı önermişsiniz. Mitonun içeriği berbat ve fazlasıyla tuz içeriyor. Kedilerin sevme sebebi de içerisindeki baharat ,tuz vs.. lütfen insanları yanlış yönlendirmeyin. Mamanızı da değiştirmenizi öneririm

izmir_pet

Market mamalari alcaginiza reflex alin. İcerigi prochoice gibi ve kg 10-12tl civarina geliyo cuvalda. İciniz rahat olur

minnoskoss_123

Ben Proline alıyorum:)

LIGHTNING

Metro Gross Marketin kendi markası var fiyatı hesaplı sokak canları için denenebilir

Minnakpatipuki

Mito zararlı olduğu icin almayi düşünmüyorum

Ayse_naz_G

Mito markası kullanıyoruz sokak kedileri için çok seviyorlar :)