Cinsini Merak Ettim.

guineapigela

Norvec orman kedisi olarak aldim. Ama herkes baska seyler diyor ben norvec orman kedisi olarak yurtdisindan sahiplendim. Bence cinsini yanlis soylemezler... Ama biraz tereddut ettim size bir sorayim dedim yani cok da onemli degil ama insan biryerde merak ediyo gereksiz tepki vermeyin lutfen. Cevaolar icin simdiden tessekurler...

5 CEVAP

kedipatisii

Bencede norvec orman kedisi

guineapigela

Gncl

guineapigela

Gncl

guineapigela

Bu arada. Satin almadim yine diyenleriniz olur diye soyluyorum.hayvanlarla ilhili bir kurumda calisan arkadasim onun yuva aradigini soyleyince aldim.

guineapigela

Gncl