Dun Kedim 3. Kattan Dustu On Ayaklari Kirik Tuvaletini Nasil Yaptirabilirim

Burakyle

Dun kedim balkonda gezinirken dusmus haberimiz yoktu sans eseri alisverise giderken gordum 3.katdan

9 CEVAP

Burakyle

Dusmustu 2 on ayagi kirildi cok sukur daha kotusu ic kanama vs olmamis gittil veterinere goturduk 2 on ayagini sardilar garibim hareket edemiyor dogru duzgun 8 aylik daha elle yedirip icerebiliyorum ama tuvaletini nasil yaptiracagimi bilmiyorum tuvaletinin geldigini nasil anlarim ?(kusura bakmayin soruyu yazarken telefon ayagima dustu ve yanlislikla gonderdi bu devamidir cevaplariniz icin simdiden tesekkur ederim)

artemisluna

Yazık ya kıyamam, lütfen kedinizi tek başına balkona salmayın. Balkonunuzu kuş filesiyle kapatırsanız, rahatça hava alabilir balkonda. Tuvaleti geldiğinde miyavlayacağını düşünüyorum, alıp kumuna götürürsünüz o zaman.

Gozdetemizel

Kumuna goturup hafif islak bi pecete yada bezle poposunu bastirmadan siler gibi yapin.sargi bezi flnda olur.bu onu tetikler.videolari izleyebilirsiniz internetten.bunu anne yavruya yalayarak ogretir cunki yavrular cisini kakasini yalmayi bilmez ve tutarlar.sanirim bu sizin kedinizde de ise yarayacaktir

Balkon filesi alın acil lütfen yazık tez vakite iyileşsin yavrum

kedipatisii

Bacakları ne durumda?

Burakyle

Bacaklari suan iyi durumda ondan rahati yok diyebiliriz yatiyor oyle ara sira seviyorum hosuna gidiyor pencereden seyrettigi yer var oraya goturuyorum elimle seyrediyor,suan yatiyor yer yaptik ona altina battaniye ustune battaniye felan balkon filesi var gibi birsey sineklik var aslinda genelde acmiyoruz ben bu konuda katiyimdir o gun iste temizlik yapiliyordu hava alsin diye acildi,ben odamdaydim sinek vardi onu kovaliyordu herhalde sinek kovalarken dustu cunku 4 5 aydir gezdigi balkon hatta balkon kolonu var komsunun balkonuna kadar uzaniyor fln oralarada gidip geliyor biraz parkurcu bizimki heryer cikmaya gezmeye merakli. Bundan sonra dahada kati olmamiz gerekiyor agrisida yok suan durumu iyi 15 gun sonra kontrol e gidicek iste bekliyoruz cevaplariniz icin tesekkurler

Burakyle

Bacaklari suan iyi durumda ondan rahati yok diyebiliriz yatiyor oyle ara sira seviyorum hosuna gidiyor pencereden seyrettigi yer var oraya goturuyorum elimle seyrediyor,suan yatiyor yer yaptik ona altina battaniye ustune battaniye felan balkon filesi var gibi birsey sineklik var aslinda genelde acmiyoruz ben bu konuda katiyimdir o gun iste temizlik yapiliyordu hava alsin diye acildi,ben odamdaydim sinek vardi onu kovaliyordu herhalde sinek kovalarken dustu cunku 4 5 aydir gezdigi balkon hatta balkon kolonu var komsunun balkonuna kadar uzaniyor fln oralarada gidip geliyor biraz parkurcu bizimki heryer cikmaya gezmeye merakli. Bundan sonra dahada kati olmamiz gerekiyor agrisida yok suan durumu iyi 15 gun sonra kontrol e gidicek iste bekliyoruz cevaplariniz icin tesekkurler

Burakyle

Yazin sicak oldugu icin mecbur actigimiz zamanlar oluyordu o gunler hicbirsey olmamisti bilerek atlamadi sinek kovalarken olay oldu ben oyle tahmin ediyorum

Anonymus552223

Kısır mı kedi? Gecmis olsun