Ic Dis Parazit

3kedili

Merhabalar. Kedilerimin ic dis parazitlerini bugune kadar veterinere yaptiriyordum artik kendim uygulamak istiyorum. Eczaneden alabilecegim ic dis parazit icin alabilecegim hap damla vs nelerdir bilmiyorum. Bilgisi olan paylasirsa sevinirim.

5 CEVAP

izmir_pet

Kendiniz yapabilirsiniz ama dis parazit damlasi eczaneler satmiyor. Veterinerler ve petshoplar satiyor. Benim veterinerim gecen sene 20ye satiyodu hatta cok ucuzdu. Hap eczaneden aliyorlar fakat ben kullanmadigimdan marka bilmiyorum

kedipatisii

Tarim ve hayvancilik bakanligi uyguna yazıyor eczaneden temin edebiliyorsunuz diye biliyorum

Faytekin

Stronghold ve Bayer en iyi markalardır, ben Stronghold kullanıyorum dış parazit için,bir tık daha etkili olduğunu düşünüyorum, Bayer in tek tüp halinde olan iç ve dış parazit damlasida var, her veterinerde yok ama bildigim kadarıyla

3kedili

Cevaplariniz icin tesekkur ediyorum marka bilenler de bilgilendirirse sevinirim :)

3kedili

Tesekkur ederim