Kedimin Karnının Arka Kısmı Tamamen Yarayla Açıldı. Benzeri Problem Yaşayan Var Mı?

ozseda

Ufaklığı 3 ay once bir otoparkta bulup sahiplendim. Getirdigimden beri nerdeyse her gün veterinerdeyiz.önce bacaklarinin iç kisimlarinda dermatit tarzı kabuklanma ardindan tüy dökümü oldu. Bir veteriner fip ten şüphelendi immunex verdi bu kez ishal oldu. Baska bir veteriner mama alerjisi dedi 4 cesit mama degistirdim gecmedi. Sonra baska bir veteriner ezonifal birsiy bisiy dedi kortizon verdi. Kortizon tedavisinin 4.günü tüm karnıni tamamen iltihapli yara sardi. En son goturdugumuz veteriner nekrotik doku dedi yani hucreler artik olmus yogun antibiyotik teramisin madecessol kullaniyorum ama iyilesme yok.. yapilabilecek birsey yok bekleyeceksiniz dediler. Maddi manevi o kadar emek verdim ben bu küçük oglandan vazgeçemem. Lutfen benzer durumla karsilasan varsa herseyi denemeye razıyım..

8 CEVAP

izmir_pet

Off yaa icim gitti cok cok cok gecmis olsunnn:(( keske bilsem de yardimci olabilsem yaa. Ne kadar ise yarar bilmiyorum ama bi umut vetmate uygulamasindan veterinere sorun resimli olarak isterswniz

Ayse_naz_G

çok geçmiş olsun keşke yardım edebilsem:/

artemisluna

Çok geçmiş olsun, bulunduğunuz ilin veterinerlik fakültesine götürmenizi tavsiye ederim orada dallara göre uzman hocalar oluyor, daha iyi tedavi ederler bence.

Friolero

Selam. Durumunuzu kendi veterinerime anlattım. 3 4 yer gezdikten sonra telafisi olmayan zararların düzeltilmesinin zor olduğunu, ancak alanı dermatoloji olduğu için görebileceğini, kortizon uygulamasını yanlış bulduğunu belirtti. İsterseniz özelden ismini verebilirim. Yararlı olacağını düşünüyorum. Kendilerine güvenim sonsuzdur..

ozseda

@Friolero eger bahsettiginiz veteriner Ankara daysa irtibata geçmek isterim...

ozseda

Teşekkür ederim sayenizde uygulamayi ilk kez kullandim belki oradan bir çözüm bulurum

Anonymus552223

Of cok gecmis olsun ozur dilerim yazmissiniz zaten sureci cok uzuldum insallah gecer

Anonymus552223

Of cok gecmis olsun ozur dilerim yazmissiniz zaten sureci cok uzuldum insallah gecer