Veterinerlerin Israrla Önerdiği Mama Markaları?

aleynacamgoz

Arkadaşlar burada soru yanıtlarını yada internette mama içerikleriyle ilgili yazıları vs okumayan biri mutlaka veterinerlerin önerdiği royal canin, proplan, advance, hills gibi markaların mamalarını alabiliyor. Ben çok uzun bi süre advance kullandım sonrasında pro choice kullanmaya başladım ama veterinerler iyi bi marka olmadığını vs söyledi değiştirdim şuan proplan kullanıyorum kedim gerçekten çok severek ve iştahla yiyor ama proplanında iyi içeriğe sahip olmadığını burdan gördüm bu duruma canım sıkıldı neye inanıp güveneceğimi bilemedim madem bu mamalar iyi değil veterinerler neden ısrarla öneriyor bunları? Advance bile burun kıvıran veteriner gördüm ısrarla royal canin aldırmaya çalışan vs sebebi ne bunun cidden merak ediyorum? Ve bana içeriği de iyi olan fiyatı da normalle orta arasında bi mama önerebilirseniz sevinirim tavuklu seçeneği olanlardan olursa daha iyi olur kedim maalesef diğerlerini pek sevmiyor.

18 CEVAP

Aliye87

İzmir'de müracaat ettiğimiz iki veteriner var (Empati Veteriner ve Vetline Veteriner), her ikisi de N&D'yi öneren ve N&D'den başka mama satmayan veterinerler... RC'yi satan ve öneren veterineri ciddiye bile alamıyorum ben. Orijen ile birlikte dönüşümlü kullanmayı düşünüyorum N&D'yi. Ayrıca N&D'de Quinoa ve kısır mama çeşitleri de var. Yelpazesi geniş ürünler... Protein oranı düşük ama tahılsız olan Quinoa serisi bile RC ve Hills'ten kat kat iyidir. Kısır mamaları da harikulade keza.

Ltwa

Sanabelle nasıl içeriğini yorumlar mısınız

Ltwa

Sanabelle 2 kg 170 tl 80 tlye nerden aldınız