Koltuğa İdrar Yapma

Erlsri

9 aylık kısırlaştırılmış erkek kedim dün koltuğa işemiş. Kumunu 2 -3 gündür temizlememistik ondan mi ya da dün gece sokaktaki kediler çok bağırıyordu seslerinden korkup mu yaptı acaba ilk defa yaptı baya şaşırdık . Koltuğu çamaşır suyuyla sildim. Tekrar aynı yere yapmaması için ne yapabilirim ?

9 CEVAP

EmineDuman

kumunu temizlemediğinizden olabilir ama çok emin değilim tabi,kumunu temiz tutup bi bakın tekrar yapıyorsa başka nedendendir.

Gozdetemizel

Kesin kumdandir diyorum.limon temizlemeden kakasini bile yapmiyo.nezaman temizliyorum aninda girip yapiyo.2-3 gun uzun sure ama ben hergun temizliyorum

Berivanakar

Çamaşır suyu ile temizlemeniz yanlış. İdrar kokularına çok benzetiyorlar. Çişini yaptığı yeri sirke ile temizlemeniz gerekiyor çiş kokusunu almasını engellemek için

artemisluna

Kumu temiz olmadığı için yapmıştır, çamaşır suyu yerine sirke kullanın kedinizin kokuyu alıp tekrar yapmaması için.

Faytekin

Korkudan da olabilir ancak siz kumunu komple değiştirin bence, benimde başıma gelmişti ve tekrarladı bir kac kere daha, takip ettim ve aldigim kumun patilerini acıttıgını farkettim,o gün değiştirdim ve bir daha yapmadi koltuğa falan, yani kristal yada iri taneli kum falan kullanıyorsanız eger ince taneli daha iyi bir kum ile değiştirebilirsiniz, tabi sizin dediğiniz 3 gün temizlememek de büyük Bi etken olabilir cünkü 3 gün uzun Bi süre bu titiz hayvanlar icin, ben hergün mutlaka temizliyorum kontrol ediyorum

Faytekin

Aynen muhtemelen bu iki sebepten biridir büyük ihtimalle o zaman

Erlsri

Cevaplarınız için teşekkür ederim simdi sirke ile sileceğim umarım bir daha tekrarlamaz :(

Anonymus552223

O odanin kapisini kapatin bir sure. Bir yeri belleyince birakmiyorlar

Erlsri

Reflex ve sanicat pink passion kumunu karıştırıp koydum onu kullanıyoruz 2 haftadır ince kumlar yani kristal değil büyük ihtimalle korkudan ya da temiz olmadığından yapmıştır. Insallah o yüzdendir