Golosi Kısırlaştırılmış Kedi Maması

kubraarll

merhaba , Golosi somonlu kısırlaştırılmış kedi maması hakkında fikri olan var mıdır ?
içerisinde
Et ve et ürünleri (15% tavuk eti), tahıllar (12% pirinç), balık ve balık ürünleri (6% somon balığı eti), kanatlı ve balık yağı (4.3% kanatlı yağı, 0.5% somon balığı yağı),bitkisel orjinli türevler bulunmaktadır diyor ama bu mama hk. bilgim olmadıgından size sormak istedim.
Teşekkürler.

2 CEVAP

Faytekin

İmkaniniz varsa sırasıyla Naturea, Acana, N&D, Sanabelle bunlardan birini tercih edin derim

izmir_pet

Golosi de butceniz yoksa bicok mamadan iyidir ama en azindan matisse ondan daha iyidir ve fiyat farki yok zaten pek. Cuvalla alinca fiyat bayagi dusuyo. Eger butceniz daha yeterliyse arkadasin onerdigi mamalar cok iyidir:)