Sokaktaki Hasta Kedi İçin Belediye Veterinerinerini Aradım

Busedndn

Sokağımızda küçük yavru bi kedi vardı biz sürekli besliyoruz, bakıyoruz ama son zamanlarda hasta olmustu gözleri akmış, yemek yemiyo halsizdi bende kağıthane belediye veterinerini aradım. Geldiler aldılar şimdi, dedim hatta tedavi klunca tekrar bırakıcaksınız dimi buraya evet dediler. Ya iyi mi yaptım, kötü mü yaptım bilmiyorum? Çok korktu götürülürken, kendimi kötü hissettim, sizce gerçekten iyi bakılır mı orada

3 CEVAP

izmir_pet

Tabiki hekimden hekime degisebilir ama kendinizi korkutmayin. Cok cok ilgili belediye hekimleri de var. Ornek bizim suanki elli ked arasan bir sokak kedisine baktiramadik. Cok cok kotu olss hic ilgilenmezdi belkide

Busedndn

Teşekkürler umarım iyi olur

izmir_pet

Siz ne guzel yardim eli uzatmissiniz o halde birakmamissiniz. Allahin izniye iyilesir inssllah merak etmeyin. Dualarimiz sizinle:)