Köpeğim Hasta Bilen Birisi Yardımcı Olsun Lütfen En Kısa Zamanda Dönüş Yapın Köpeğim Ölmek Üzere

eraygok

1 defa zehirlendi ağır olmayacak şekilde ama 2 gün sonra tekrar zehirlendi bu sefer çok daha kötüydü yaklaşık 1 ay önce falan 1 akşam boyunca kalbini çalıştırmaya yarayan iğneden vurduk o gece ölmesini engelledik ama hala iğleşemedi sürekli titriyor ön bacaklarının olduğu yer özellikle sol ön bacağının olduğu kısım baya titriyor yürüyemiyor bile adam akıllı ayağa kallkarken bile bizden destek alıyoır tasamasından çekip kaldırıyoruz şuan nerdeyse ayağa bile kalkamıyor yemek yesin diye 2 gündür et veriyoruz sadece çok fazla acıktığında yiyor soluma sesini duyuyoruz çok belirgin şekilde burnundan soluyor napacağımızı bilemiyoruz veterinerlik fakültesine götürücez ama maddi anlamda sıkıntı biraz iyleşip iyleşmeyeceğini öğrenirsem götürmek içime sinicek en azından paramın boşa gitmeyeceğini köpeğin ölmeme garantisi olması beni rahatlatır sonuçta birde ilçede oturuyorum o yüzden biraz sıkıntı lütfen biri yardımcı olsun çok zor durumdayım göz göre göre hayvanı ölüme bırakmak istemiyorum en kötü veterinere söylüyecem uyutsun hem acı çekmeden ölmüş olur hemde benim vicadanım rahatlar böyle acı çekerek ölmektense veya 2 3 sene sakat yaşayacağına ölsün daha iyi yanlış anlamayın kesinlikle ölmesini istemem zaten isteseydim 3 hafta önce uyutrdum 1 aydır ölmemesi için çabalıyorum hergün kafamı meşgul ediyor bilen birileri lütfen tespit yapsın

24 CEVAP

Gozdetemizel

Ozaman soruyu yazarken konuyu paraya baglamayacaksin!careyi bizde degil baska baska veterinerlerde tip fakultelerinde arayacaksin madem oluk oluk para akittin.

minnoskoss_123

Allah aşkına delirecem. Nasıl “param boşuna gitmesin” diyebiliyorsunuz!? Ama tanıdığınız bir insan olsa böyle demezsiniz değil mi! O köpek de canlı. Siz bir canlının sorumluluğunu üstlenmenin nasıl bir şey olduğunu biliyor muydunuz acaba? Siz bunu kıytırık bir iş olarak gördünüz herhalde! Değil! Ben 3 kaplumbağama, 1 köpeğime, 2 kedime ve sokaktaki hayvanlara nasıl bakıyorum acaba? Benim gibi onca insan var. Parasını dostları için gözü kapalı harcayan. Anlamadıysanız sizin değişinizle anlatayım: Çoğu insan dostları için parasını boşa harcıyor. Hayır canım boşa değil bu bir Can için!

minnoskoss_123

Bakamayacaksınız almayın kardeşim!

eraygok

Bakıyorum zaten köpeği öldürmek için alsaydım sadece yuvası için 1500 tl vermezdim sadece yanlış anlaşıldığım için böyle yazıyorsunuz kendi kopegime değil sokaktaki köpeklere kedilerede yem veriyorum ben 17 yaşındayım köpeğin asıl sorumlusu kardeşim ben elimden geleni yapmaya çalışıyorum hem herkesin maddi gücü aynı değil sanki aynı şartlar altında yaşıyomuşuzda ben köpeğe değer vermiyomuşum gibi konuşuyorsunuz tm özür dilerim kullandığım ifade için

eraygok

Şuan götüremem yarın sabah babamla beraber götürücez yaptıracam burnumdan getirdiğinde söylemedim ben köpeğimi seviyorum zaten hala seviyorum belki birisi bı fikir verir ona göre davranırım diye düşündüm ama kimse yardımcı olmadı köpek sevmeyen insan zaten köpek almaz zaten moralim bozuktu iyce bozdunuz bu kadar olumsuz tepki alacağımı bilseydim yazmazdım yanlış ifade ettim kendimi diyorum hala aynı tür yorumlar

eraygok

Ben onları çabaladığımı göstermek için yazdım paranın önemli olmadığını belirtmek içindi hala aynı şeyi tekrar ediyosunuz burda köpek bakan insnalar onu bile yapmıyor ya dediğim gibi bı yere bişey çakıp ona bağlıyorlar hala beni anlamak istemiyorsunuz şimdide dersiniz nasıl bir yer orası neyse sizin her dediğiniz doğru ben yanlışım nerden geldimde yazdım buraya ya çağresiz olmasam yazmazdım

eraygok

Bizim evimiz site ve ilçeden merkezden 1 2 km uzak etrafda 10 kadar falanda böyle müstakil evler var biraz köy tarzı inek bakan vs ben köpeği salıyorum sonra evin önünde parka salıyorum oturuyom bekliyorum veya biraz oyun oynuyoz falan sonra bu bı ara herhalde giymiş bir yerden bişey yemiş akşam üstü yuvasına yemek götürünce yuvasında titriyordu bende veterineri çağırdım zehirlenmiş dedi iğne verdi aynı gün biraz iyileşti sonra ben tekrar gidip aynı yerden yemesin diye zincirle gezdirmeye başladım 2 gün falan gezdirdim diğer günün sabahı saat 9 gibi annemin işi varmış bakmış toraman da mıyıklayıp duruyor çıkmak için o da salmış biraz gezsin diye aynı yere gidip zehirden galiba bu sefer fazla yemiş o gün 1 saat boyunca onu aradım sabah 10 buçuk gibi buldum bulduğumda ağzından çok fazla köpük geliyordu 1. Ye göre işte o zamandan beri ugrasiyoz

izmir_pet

Ay nolur bi veterinere goturun yaaa ksske gunlerce bekletmeseydini

Param boşa gitmesin diyip veterinere götürmemek ne? Ufak tefek durumlarda bekletilebilir evet ama ölmek üzere diyorsun farkında mısın? Neden zehirlendi? Sen nasıl iğne vuruyorsun? Ne yapıyorsun sen ya