Köpeğim Hasta Bilen Birisi Yardımcı Olsun Lütfen En Kısa Zamanda Dönüş Yapın Köpeğim Ölmek Üzere

eraygok

1 defa zehirlendi ağır olmayacak şekilde ama 2 gün sonra tekrar zehirlendi bu sefer çok daha kötüydü yaklaşık 1 ay önce falan 1 akşam boyunca kalbini çalıştırmaya yarayan iğneden vurduk o gece ölmesini engelledik ama hala iğleşemedi sürekli titriyor ön bacaklarının olduğu yer özellikle sol ön bacağının olduğu kısım baya titriyor yürüyemiyor bile adam akıllı ayağa kallkarken bile bizden destek alıyoır tasamasından çekip kaldırıyoruz şuan nerdeyse ayağa bile kalkamıyor yemek yesin diye 2 gündür et veriyoruz sadece çok fazla acıktığında yiyor soluma sesini duyuyoruz çok belirgin şekilde burnundan soluyor napacağımızı bilemiyoruz veterinerlik fakültesine götürücez ama maddi anlamda sıkıntı biraz iyleşip iyleşmeyeceğini öğrenirsem götürmek içime sinicek en azından paramın boşa gitmeyeceğini köpeğin ölmeme garantisi olması beni rahatlatır sonuçta birde ilçede oturuyorum o yüzden biraz sıkıntı lütfen biri yardımcı olsun çok zor durumdayım göz göre göre hayvanı ölüme bırakmak istemiyorum en kötü veterinere söylüyecem uyutsun hem acı çekmeden ölmüş olur hemde benim vicadanım rahatlar böyle acı çekerek ölmektense veya 2 3 sene sakat yaşayacağına ölsün daha iyi yanlış anlamayın kesinlikle ölmesini istemem zaten isteseydim 3 hafta önce uyutrdum 1 aydır ölmemesi için çabalıyorum hergün kafamı meşgul ediyor bilen birileri lütfen tespit yapsın

24 CEVAP

Gozdetemizel

Bazen diyorum ki sizle neden ayni oksijeni solumak zorundayim?
Lafa bak ölmicene garanti veriosak paran bosa gitmicekse goturcekmissin.siz hayvan sahibi olmayin mumkunse.ztn suan bekletio olmaniz bile cok cok gunah.
Burdan bi 5 kisi kesin yaşar deyince goturcekseniz,ben 1. Olarak yaşar diyorum.arkamdan bikac kisi daha deyiverin de su hayvani gotursub Allah askina

Sarecansu

siz ciddi misiniz ya ??! nr demek ölüme teketmek istemiyorum zaten bırakmışsın ölüyor hayvan !! zaten vet. fakültesine götüreceksin onuda yaparsan,zaten özellere göre ucuz oluyor! borç alır insan bişey yapar gene götürür bu kadar mı değersiz bu hayvanın canı !! ölmeme garantisi varsa götürecekmiş aklıma mukayet ol ya Rabbi bunun vebalini nasıl ödeyeceksin ???? hemen şimdi götür tek bir dakika yok kaybedecek insan nasıl durur o hayvan karşısında can çekişirken yemin ederim aklım almıyo! bunu yapabilecek birileri neden hayvan sahiplenir onu hiç almıyo!

izmir_pet

Kimse iyilesip iyilesmicegini bilerek veterinere goturmuyo. Param bosa giderse diye dusunup 2gundur bekletiyomusunuz bu halde bu cani. Yasicagi varsa bile gec kalindigindan yasayamicak yazik yaaa. Allah askima belediye veterinerinw goturun hic olmassa bisey yapilsin lutfen rica ediyorum

izmir_pet

2kez neden zehirlendi bi kere? Birileri mi zehirliyor yoksa verdiginiz biseylerden dolayi mi? Nerden biliyosunuz zehirlendigini? Ve tm durumunuz sıkısık olabilir bunu anlarim ama param bosa gitmesin diye bir cumle ne demek allah askina yaa. Kac gun gecmis zaten. Hic olmadi belediye veterinerine goturup gerekirse yalvarip bisey yapmasini saglagabilirdiniz

Sarecansu

zaten hayvan bu saatten sonra iyileşirmi oda belirsiz aman götürme. ilk başta götürseydin şimdi çoktan iyileşmiş olurdu. bunları yaşamasına göz yumdun ya bide hayvan ölürse bekle sen bu hayatta senin başına neler gelecek .

Gozdetemizel

Valla Eray Bey hepimizin butcesi farkli,ben yurtdisindayim tek bi asimiz 450 tl.bunu goze alarak sahipleniyoruz yada cevimizde ne varsa ona gore besliyoruz sokaktakileri de.ve evet hala klubesine 1500 lira verdim diyosunuz.burnumdan getirdiniz diyosunuz.sorumlulugu kardesimin diyosunuz.ama bize laf yetistirene kdr bi hayvan hastanesine goturseniz.ztn size asagi yukari cikacak masrafi soyleyecekler sizde karsilayabilirim ya da karsilayamam diceksiniz.insallah iyilesir ne diyim

Yorumları okuyunca anladım durumu tamamen, düzgün yaz yahu şunu. O zehir kaynağını da tespit etmek lazım, başkasına zarar vermesin

izmir_pet

Size tamamen katiliyorum. Boyleleri hicbir cani sahiplenmesin yani. En guzeli bu olur. Tovbe yarabbim ya sinirlerim bozuldu bisey demek istemiyorum biraz vicdann birazz

Sarecansu

bu tepkileri neden aldın bir dön sorunu tekrar oku bakalım. ne olursa olsun ona acil müdahale gerek yatış yapılması lazım belliki ve burda zaman kaybediyorsun ?

izmir_pet

Bir yanlis iki yanlis uc yanlis. Sizin her cumlrniz yanlis ki. Hadi orda hata yanlis diyelim. Lafi NERENİZDEN anliyosunuz ne demekkk???
Birde marifetmis gibi usumemesi icin yuva yaptirmissiniz heryerini korunakli yapmissiiz vs vs. Bunlar marifet degil olmasi gereken beyefendi. Birde 1.500tl yazmissiniz. Hyr kenidni kanitlamak icin bile isi paraya baglamisiniz. Ozrunuz hatanizdan buyuk zaten ya. Allah o kopegin yardimcisi olsun

izmir_pet

Var evet yok demiyorum. Ama bunu yapmamak marifet dgl gorevimiz. Yapanlara da engel olmaya calisiyoruz elimizden geldigi kadar zaten. Kiii mesele bu dgl. Ndn 2gundur bekliyo ve param bosa gitmesin ne demek, nasil bi yanlislik olabilir bu falan ama hepsini geciyorum sadece merak ediyorum. Neden 2. Kez zehirlendi ve zehirlendigini nerden biliyosunuz?

eraygok

  1. si ben bu köpeği 1 aydır veteriner çağırıyorum verdiğim paranın haddi hesabı yok 2. si 2 aydır dediğim gibi veteriner siz bu ilaçları verin iğleşir dedi bitki gibi sulayıp iyleşmesini beklemedik 1 aydır uğraşıyorum nerenizle okuyonuz anlamadım yardım edeceğinize yok niye aynı havayı soluyoruz yok bilmem zaten paranın bu saatten sonra değerimi kaldı 1 ay oldu veterinere her gün video attım şey yaptım üşüyo dedi gittim ısıtmak için yuvasının her tarafını kapattım ben köpek alıcam diye özel demir kafes yaptırdım köpek umrum da olmasa çakardım bi kazma bağlardım umrumda olmasa buraya yazar mıyım belki iyileşir diye ekstra konserve mama aldım hepsi duruyo yazdıklarımı yanlış anlamış olabirilsiniz ama insan bir sorar soruşturur

eraygok

  1. si ben bu köpeği 1 aydır veteriner çağırıyorum verdiğim paranın haddi hesabı yok 2. si 2 aydır dediğim gibi veteriner siz bu ilaçları verin iğleşir dedi bitki gibi sulayıp iyleşmesini beklemedik 1 aydır uğraşıyorum nerenizle okuyonuz anlamadım yardım edeceğinize yok niye aynı havayı soluyoruz yok bilmem zaten paranın bu saatten sonra değerimi kaldı 1 ay oldu veterinere her gün video attım şey yaptım üşüyo dedi gittim ısıtmak için yuvasının her tarafını kapattım ben köpek alıcam diye özel demir kafes yaptırdım köpek umrum da olmasa çakardım bi kazma bağlardım umrumda olmasa buraya yazar mıyım belki iyileşir diye ekstra konserve mama aldım hepsi duruyo yazdıklarımı yanlış anlamış olabirilsiniz ama insan bir sorar soruşturur

eraygok

  1. si ben bu köpeği 1 aydır veteriner çağırıyorum verdiğim paranın haddi hesabı yok 2. si 2 aydır dediğim gibi veteriner siz bu ilaçları verin iğleşir dedi bitki gibi sulayıp iyleşmesini beklemedik 1 aydır uğraşıyorum nerenizle okuyonuz anlamadım yardım edeceğinize yok niye aynı havayı soluyoruz yok bilmem zaten paranın bu saatten sonra değerimi kaldı 1 ay oldu veterinere her gün video attım şey yaptım üşüyo dedi gittim ısıtmak için yuvasının her tarafını kapattım ben köpek alıcam diye özel demir kafes yaptırdım köpek umrum da olmasa çakardım bi kazma bağlardım umrumda olmasa buraya yazar mıyım belki iyileşir diye ekstra konserve mama aldım hepsi duruyo yazdıklarımı yanlış anlamış olabirilsiniz ama insan bir sorar soruşturur

eraygok

Başta veteriner geçer dedi ilaç verdi vitamin verdi en başta git deseydi götürürdüm iyi iyi o iyileşir dedi. sanki benim canım istemiyor iyileşmesini ben belki bı yardımınız olur diye yazdım burnumdan getirdiniz tm biraz yanlış ifade kullanmışım napabilirim