Kedim Kusuyor.

seri04

Iki gundur yediklerini hazmedemiyor

6 CEVAP

ziyanim

Yumurtaya bayılır yoğurdu sevmemesının sebebini bılemedım. Su yerine yoğurt koyun ama susuzlukla imtihan etmekte olmaz kı. Ya en iyisi ilaç tedavisine başlayın?

ziyanim

Kedinizi sıcak tutun, yumurta haslayıp verin ve yanında da yoğurt.

seri04

Yumurtayi zaten veriyoruz ama yoğurdu bi turlu yemiyo

seri04

Bilgilendirdiginiz icin tşk ederim deniyecem bu yöntemi.

Yumak96

Riske atmaya değmez en iyisi vet. kontrolü.

tanura

Benimkide kusuyor arada. Muhtemelen yediği bir şey dokunmuştur ya da ateşi vardır. Ateşlendiğini burnundan anlayabilirsiniz kuruysa muhtemelen ateşi vardır. Yoğurt ve süt kedilerin miğdelerine dokunur tavsiye etmem kedi doğrusunu yapıyor :) Veterinere danışmak en mantıklısı tabiiki.