Kedim Neden Böyle Yapıyor

SEYMADUMAN

Kedim sürekli mlyavlıyor yere yatıp ya kıvranıyor yada poposunu arkaya doğru çıkartıp kendini kasıyor nedeni nedir ilk defa Böyle birşey yapıyor

5 CEVAP

artemisluna

1 yaşından evvel çiftleştirilmemeli. Kısırlaştırmayı düşünüyorsanız kızgınlığı geçtikten sonra kısırlaştırabilirsiniz. Bu dönemde bol bol ilgilenin oyunla falan dikkatini dağıtmaya çalışın.

Sarecansu

kızgınlığa girmiş :)

aleynacamgoz

Kediniz kizginlik dönemine girmiş çiftleştirme gibi bi düşünceniz varsa tam zamanı..

Gozdetemizel

Kizismis ciftlesmek istiyor

SEYMADUMAN

teşekkür ederimmm