Idrara Çıkarken Miyavlama

Erlsri

Bugün kedimin ilk defa koltuğa işediğini söylemiştim . Daha demin tuvaletine giderken miyavladı ve idrarını yaptı. İdrar yaparken hiç miyavlamadı sadece kum kabına giderken miyavladı acaba kumunu mu beğenmiyor ? Kafama takıldı bu durum. Yeni kum almıştım ama eski kumuyla karıştırıp verdim alışsın diye. 10 gündür falan kullanıyor .(Kedim erkek 8 aylıkken kısırlaştırıldı şuan 9 aylık)

5 CEVAP

Gozdetemizel

Eski kumla karistirmaniza gerek yok.bi avuc koysaniz bile yeter.aslinda kum kabi disina cisini kakasini yapanlar icin bu uygulanir.ben kum degistirirken eski kumdan hic koymam.
İdrar yollarinda bi sorun olabilir minigin belki

Gozdetemizel

Belli ederlermis kaka cis yaparken acidigini ztn aci aci miyavlayarak.
Bide koltuga acaba tutamadida mi yapti oda buyuk sorun yani.

Erlsri

Umarım yoktur ya takip edicem bakalım bu durum devam edecek mi umarım etmez :(

Erlsri

Eski kum derken pis kumu değil temiz kullanmamış farklı marka kum. Reflex kullanıyoduk sonra sanicat pink passion a geçtik reflexten biraz artmıştı onu da ilave ettim kumuna ikisini karıştırmış oldum. Ufak bi yanlış anlaşılma oldu :)

Erlsri

Bilmiyorum açıkçası çok şaşırdım koltuk olayına umarım anlık bir şeydir