Kedim 2 Yaşında Son Bir Kaç Gündür Tuvaletini Kuma Yapmıyor

seymavc

kedim 2 yaşında son bir kaç gündür tuvaletini kuma yapmıyor evde başka yerlere yapıyor bu neden kaynaklanır ve nasıl önleyebilirim bu durumu?

5 CEVAP

Gozdetemizel

Kumunu sevmemis olabilir mi?
Mesela biz kristal aldik disleriyle parcaladi
Toz aldik eşeleye eşeleye evin heryerine dagitti.ilk aldigimiz beyaz tas kuma donduk.bi de mesela benim kraliyet ailesinden gelme kedicigim temizlenmeden bidaha yapmiyo.icinde kaka varsa cisini bile yapmaz miyavlar gelir gider kula miyavlar.anlarim ki temizle diyo.temizlerim aninda girer yapar.
Sirkeli suyla silin ki cisinin kokusunu alamasin yaptigi yerlerde

Erlsri

Ayni durumu şuan yaşıyorum dun gece koltuğa işemiş:(

Khrmn

Kızgınlıktada olabılır kısır değilse

seymavc

kısır bir kedi ve hep aynı kumu kullanıyoruz temizliyorum da kedileri anlamak çok zor

Erlsri

Strese girmiş korkmuş olabilir size tepki olarak da yapıyor olabilir.