Kısırlaştırma Sonrası

Khrmn

2 yaşında erkek kedim kısırlastırıldı bugun ikinci günü dün eve geldi su ve mama yedı öğlen kustu tüm mamayı 12 saat geçti tekrar kustu normalmidir tekrar kusarmı ve ne yapmam gerek ameliyat sonrası

6 CEVAP

izmir_pet

Ameliyattan sonra narkozu kusar yemek yemeden daha normal. Sonralarda da kediden kediye degisir arada kusma olabiliyor. Ama her yedigini kusuyosa vetinize sorun mutlaka

Khrmn

Mama yiyor ama kusuyor aksam 12 saat aralıkla tekrarlıyor bu sabah tekrar kustu

pinarsert

Benimki de kusmuştu 3 günde zayıfladı sonra toparlandı ama, az az vererek yemeğini yavaşça çoğalttık. Ama siz sorun yinede

Ameliyat sonrasında vücudundan narkoz atması gerekiyor bazı kedilerde hiç bişey olmuyor bazı kediler de kusma iştahsızlık halsizlik yapıyor. Ben kedimi 1 yaşında kısırlaştırdım herhangi bir sorun olmadı ama dikkat etmeniz gerekiyor bundan sonra kilo alımı en büyük sorun :)

Sinemia

Kısırlarştırma sonrasında ilk 24 saat kusması ya da hiç kusmaması normal bir durumdur ancak 24 saati geçmesine rağmen kusması devam ediyorsa mutlaka veterinerine danışın. Bize böyle açıklamıştı veterinerimiz. Geçmiş olsun

puffy1

ben kedimi kısırlaştırdığımda yemekte zorlanmasın diye yaş mama verdim. Bizimkisi hiç kusmadı. Veterinerinize başvurmanızı tavsiye ederim. her kedinin bünyesi farklı