Huzursuz Bir Kedi Kafese Nasıl Alınır?

ziyanim

Soru gayet açık. Evet kaç yıllık kedi egıtımcısı olarak kendine yaklaştırmayan bir kedım ve bir adet kafes var. Gitmem gereken bir yer ve kedımın kafese konulması gerekiyor. Yardım? Help? Pls??

10 CEVAP

Yumak96

Denyosuyla oynamışlardır aşırı sabır ve aşırı şevkat gösterin.

ziyanim

Tamamdır :) ilk temas sağlandı geldi bana kendini sevdırdı sonra pati attı kaçtı :))

buray

Eğer çok fazla zorlanırsanız kafesin içine çok az kedi otu sürmenizi tavsiye ederim. Kokusuna bayılıyorlar.

natavan2003

Mamasini kafesin icine koya bilir geldigi zaman kapata bilirsiniz

ziyanim

Kolum acaip kanıyor ama su an kafeste :) artık bana saldıramaz :)

Yumak96

Onu o hale getiren şey ne peki ;)

simge

Aynn sevgini goster kedine.. oda anliyip sna kendini sevidirecektir...

ziyanim

Yarın deneyeceğim teşekkür ederim :)

simge

İnş. Tavsiyelerimiz de yarar olur..☺

ziyanim

Yeni sahıplendım. Kediler hakkında ne bılsem de bu kedi bambaşka.