Patisi Kabuk Döküyor

HuriyeAysu

kedimin patisinde soyulma var mantar mı normal birşeymi ? aynı sorunu yaşayan oldumu veya önerebileceğiniz bir krem varmı kurumuş dökülmüş gibi geldi bana nemlendirici tarzı kedi patiledi için bir ürün var mıdır?

5 CEVAP

Gozdetemizel

Gecen gun bi videoda bu pembe kisimlara krem suruyolardi ama sebebi neydi bilmiyorum.keske bulabilsem videoyu

Gozdetemizel

Varmis Trixie nin catlak kremi

Friolero

bepanthene krem.

Bir de ben düzenli olarak hindistan cevizi yağı sürüyorum.

HuriyeAysu

soğuktan ellerimiz çatlar ya öyle olmuş kendi kremlerimden sürmek istemiyorum mutlaka zararlıdır kimyasal hep kedilere özel krem var mı diye merak ediyorum kullanan vs varsa :))

HuriyeAysu

çok teşekkür ederiml