Kedimin Vücudunda Yaralar

Beyzanurtzlk

Merhaba lütfen yardımcı lun. Kedimin vücudunda kanamayan yaralar var. Bir süre sonra kabuk tutuyor kızarıklık gibi. Boğazını. Altında şuan kocaman bir tane oluşmuş. Veyerinere götürmek isterdim ama o kadar şıkış durumdayız ki evde 10₺nin hesabını yapar olduk lütfen yardımcı olun. Yada istanbul acrupa yakasında gerçekten yardımcı olacak veteriner biliyor musunuz? Yada bunlar ne evde ne yapabilirim?.. korkuyorum

2 CEVAP

artemisluna

Vetmate uygulamasından fotoğrafla sorarsanız veteriner hekim yardımcı oluyor.

Beyzanurtzlk

Kamerada çıkmıyor yaralar soluk ve tüyler olduğu için..