Kedim Hiçbir Şey Yiyip İçmiyor Veterinere Götürdük Yine Aynı Lütfen Yardım Edin!!

Senavatan

Daha bir buçuk yaşında kısır geçen hafta çok halsizdi veterinere götürdük ateşi 40 derece çıktı üç günlük antibiyotik tedavisi gördü tedavide birşeyler yedi tedavi bittikten sonra hiçbirşey yiyip içmedi bu sabah yine veterinere götürdüm 2 tane iğne yaptı ama yine hiç birşey yemiyor lütfen yardım edin

5 CEVAP

Yumak96

Hafif şeyler verin ve bol su, ne hastalığı olduğunu söyledimi çok farklı sebepleri olabilir çünkü boş yere para almak için kimyasalı basıyorlar hayvana.

Yumak96

Ben siz elinizden geleni yapın derim farklı bir veterinere götürün oda baksın içini açıcakmış boş yere bide içini açar anlamadan etmeden kalbura çevirir kediyi.

Yumak96

Havalar çok tehlikeli üşütmüstür hemen kansere yoruyorlar manyaklar.

Senavatan

Su veriyoruz ama içmiyor.veteriner iştahı yine açılmazsa tekrar getirin dedi içini açıcakmış hayvanın kanser mi diye oda çok masraflı tedavisi

Senavatan

Aynen öyle.bugün başka veterinere götürücem.çok teşekkür ederim