Kddim Mama Yemiyor

ArdaKaplan0

Dün saat 10.00 da kedimi kısırlaştırmak için ameliyata götürdüm.Gaz anastezi istemiştim ama yokmuş narkoz yaptılar kedim hala çok halsiz dilini ısırmış galiba dili hep dışarda su içmiyor yemek yemiyor.Mavi vişey sıkmışlardı ameliyattan sonra gece ben başında uyuyakalmışım oda onu yalamış dili mavi olmuş bir sorun olur mu yardımcı olur musunuz

8 CEVAP

Sarecansu

hayır olmaz bizimkide defalarca yaladı o mavi spreyi inadı her yaladığında kustu. ama yalamasın dikişlerine zarar vermesin iyileşmeyi geciktirir. tişört kolundan kıyafet yapın ona hemen giysin kafanız rahat olur en azından. dün sabah ondamı oldu? yaş mama verin elinizden. birazda olsa yesin. su içirin en önemlisi elinizden falan yalatın zaten ameliyat öncesi aç susuz kaldı

ArdaKaplan0

Bizimkine dikiş atılmadı zaten erkek şırıngayla su veriyorum ama mamayı hiç yemiyor sesi de değişmiş

ArdaKaplan0

Evet sabah 10 da oldu

Sarecansu

anladım o zaman daha kolay işiniz. elinizden yaş mamada mı yemiyor? narkozun etkisi tamamen geçmiş olması lazım

ArdaKaplan0

Yardım edebilcek kimse yok mu hala bişey yemiyor serum mu takdır malıyım

ArdaKaplan0

Pardon cevabınızı görmedim

ArdaKaplan0

Yaş kırı hiçbirşekilde elimdede yerdede yemiyor

ArdaKaplan0

Şuan uyuyor mesela hep böyle uyuyor hiç hareket etmiyor