Kanlı Kaka

Bunları buraya atmam ne kadar doğru olur bilmiyorum ama erkek kedim kakasini yapınca bu şekil oluyor ve poposuna baktım da kan oldunu görüyorum Düzelir diyorlar ama endişeleniyorum ne yapmam gerekiyordur acaba

19 CEVAP

Proplan almak istiyorum bir ara ama hangi mamayı da seçeceğim bilmiyorum ilk defa besliyorum ve okadarda araştırma yapan biriyim eğer onun başına bir şey gelirse ben üzülürüm ailem değil biliyorum ama fazlaca konuşup beni üzüyorlar mesela tüyüne laf ediyorlar sonra ona aldım malzemelere sonra kumuna mamasına bunlar beni üzüyor cidden ilk kedide zaten çokça üzüldüm şimdi de oğlumda da beni sınır kirizine sokmaya çalışıyorlar

Ve birde bu mama değişiminden gaz sorunu da oldu kötü kokulu gaz çıkarma sonra kokulu kaka birde bu popodaki kan diskida pek fazla yok ama popoda cok ve bu kan etrafa bile dağılıyor yani parisde gördüm onun yatı yatak çarşafında bile gördüm yani

izmir_pet

Proplan sakinn almayin. O da pahali ve et yok yine. Butcenizi bilmedigimden soyle diyim. Matisse bu dediklrinizden kat kat guzel ve kurutulmus et iceriyo. Birz daha iyisini isterseniz ND zaten cogu kisinin kullandigi cok guzel bir mama

izmir_pet

Tabiki haklisiniz. Zamanla yavas yavas ogreniyoruz zaten. Zamanla hersey duzene girer merak etmeyin:) sadece bi an once veterinere goturun de bu sorun cozulsun